Ako vybrať siete proti hmyzu?
Bývanie

Ako vybrať siete proti hmyzu?

Opäť je tu obdobie, počas ktorého nás bude dráždiť nepríjemný hmyz, ktorý sa dostane do nášho domu. Samozrejme sa mu môžete nejako brániť, najlepšie sieťami, ktoré si dáte do svojich okien. Siete proti hmyzu sú dokonalou ochranou proti akémukoľvek nepríjemnému lietajúcemu hmyzu, ktorý nás väčšinou dráždi pri sledovaní obľúbeného seriálu v televízii. Je však nutné dodať, že nie všetky siete sú kvalitné. Odporúčame za siete radšej priplatiť. Čím kvalitnejšie siete budú, tým dlhšie vydrží. Aké si vyberiete vy?

Na trhu nájdete skutočne mnoho sietí proti hmyzu. Najmä teraz sa to nimi len hemží, pretože hmyz je v tomto období skutočne veľkým problémom. Poďme si povedať, ktoré siete sú najkvalitnejšie či ktoré stoja za kúpu.

Ak túžite po jednoduchom riešení problému, sú tu siete na suchý zips
Aj keď siete proti hmyzu nepatrí medzi najkvalitnejšie či medzi tie, ktoré majú dlhú životnosť, sú veľmi obľúbené. Je to totiž najrýchlejší a najjednoduchšie riešenie tohto problému. Ak by ste sieť proti hmyzu na suchý zips chceli kúpiť v niečo kvalitnejším prevedení, odporúčame siahnuť po nalepovacích sieťach, ktoré majú špeciálnu ochranu proti hmyzu.

Pokiaľ máte strešné okno, nevešajte hlavu. Siete proti hmyzu na suchý zips nájdete aj pre strešné okná, dokonca aj so špeciálnou ochranou proti nepríjemným lietajúcim drobným tvorom.

Otočný rám je skvelá vychytávka

Aj vo svete sietí proti hmyzu nájdete mnoho inovácií. Odporúčame napríklad siete v otočnom ráme, ktoré sú výhodné hlavne pre otvárané okná alebo pre často otvárané dvere. Majú totiž magnetické otváranie. Väčšinou je sieťovina odolná proti vlhkosti a dokonale odoláva i zmenám teplôt.

Zoznámte sa rolovacími sieťami

Existujú taky rolovacie siete proti hmyzu, ktoré sú určené predovšetkým pre montáž zvislých okien. Často sa montujú priamo na okno alebo na protislnečné okenné ochrany, ktorými sú napríklad rolety alebo okenice. Rolovacie siete nie sú práve najlacnejšie, vyrába sa totiž na mieru.