Neopovrhuj ružovú alebo čo ružového sa oplatí mať v šatníku?
Móda

Neopovrhuj ružovú alebo čo ružového sa oplatí mať v šatníku?

Pri nakupovaní sa najčastejšie zameriavame na neutrálne farebné kombinácie. Ženy skrátka milujú neutrálne farebné kombinácie, pretože ich vie ľahko kombinovať a nemusí sa báť, že by urobili nejaký módny prešľap. Je ale veľká škoda, že sa ženy zameriavajú na neutrálne farebné kombinácie a vyhýbajú sa farbám. Ženy by svoje šatníky mali trochu spestriť, to im napokon hovorí aj móda, ktorá na pulty obchodov priniesla farebnejšie kúsky, konkrétne kúsky vo farbe kráľovsky modrej a tiež horčicovo žltej. Neopovrhuj ani ružovú, aj také kúsky sa oplatí v šatníku mať.

Len ružová to môže byť! Tak sa spieva v jednej známej pesničke, ktorú pozná určite úplne každý z nás. V súčasnej dobe sú bohužiaľ ženy toho názoru, že ružovú farbu nosia len teenageri, ktorí sa chcú podobať Barbie od Mattela. Iné ženy sú zase toho názoru, že ružovú farbu nosí len blondínky, pretože im skrátka pristanú, ale ružová je farba, ktoré môžu nosiť aj dámy snědší farby pleti alebo brunetky. Len musí vedieť, aký odtieň im pristane.

Než si prezradíme, aké konkrétne ružové kúsky sa oplatí mať v šatníku, je nutné spomenúť, že investovať by sme mali tiež do ružových rúžov, ktoré krásne zvýrazní pery. Teraz však ku konkrétnym kúskom.

kabelky

Výrazne ružové kabelky sa dnes nosí, ak sú navyše so zlatým lemovaním alebo so zlatým popruhom, máte vyhrané a kupujete naozaj moderný kúsok, ktorý sa ľahko kombinuje napríklad s čiernymi, bielymi, ale aj žltými kúsky. Pokiaľ si zaobstaráte sýto ružovú kabelku so zlatým lemovaním, dajte si pozor, aby ste ju nekombinovali so striebornými prvkami.

skladané sukne

Skladané sukne sú ďalším kúskom, ktorý by ste nemali postrádať. Ak sú navyše do pása a majú vrecká, máte vyhrané a môžete tento kúsok nosiť aj na bežné nosenie, do kina alebo do kaviarne. Ak si ku skladané sukňu vezmete peknú blúzku, môžete si ju vziať aj do divadla či do inej kultúrne inštitúcie.