Vybrali sme najškaredšie vozidlá sveta. Aká to sú?
Zaujímavosti

Vybrali sme najškaredšie vozidlá sveta. Aká to sú?

Kúpiť si jedného dňa automobil, to je sen každého človeka. Ľudia skrátka chcú mať vlastný automobil, aby mohli jazdiť do práce a aby sa nemuseli spoliehať na mestskú hromadnú dopravu. Je však pravdou, že na trhu je toľko vozidiel, že si z toho človek hravo nevyberie. Medzi atraktívnymi vozidlami a atraktívnymi automobilkami sa nájdu aj také vozidlá, ktoré možno prirovnať k tým najškaredšími vozidlám na svete. Viete, aká vozidlá sa k tým najškaredšími automobilom radí? 

Na svete existuje mnoho rebríčkov, ktoré porovnávajú jednotlivé automobilky a jednotlivé modely vozidiel. Teraz sme sa zamerali na tie najškaredšie autá, aká na svete existujú. Vybrali sme niekoľko z nich. Kúpili by ste si ich alebo by ste radšej od nich dali ruky preč? 

Najškaredšie automobily sveta 

  • LTI TX4 – to je, prosím, čínska kópia londýnskych taxíkov. A napodiv sú ešte škaredšie ako vaša predstavy. Sú totiž odeté do zlatého laku, ktorý na škaredosti naozaj ešte pridáva. Tento automobil sa skrátka naozaj nepodaril. 
  • Tata Nano – poznáte tento automobil s týmto naozaj zaujímavým názvom? Jedná sa o žltou zaoblenou „krásku“, ktorá sa však nepredáva v Európe. Keby sa však v Európe predávala, pravdepodobne by sa týchto vozidiel moc nepredalo. 
  • Panoz Abruzzi – tento automobil možno opísať ako trochu iný športiak. Jedná sa o strieborný športové vozidlo, ktorý má veľmi pretiahnutú prednú časť, ktorá nie je práve oku lahodiaci. Ani milovníci športových vozidiel by si o toto vozidlo ani koleso neoprel. 
  • Fornasari Tender – v poradí ďalšie škaredý automobil, ktorý sa trochu podobá motorovému člnu. Táto podoba rozhodne nie je náhodná, tvorcovia tohto vozidla sa totiž naozaj nechali motorovým člnom inšpirovať. 
  • Nissan Cube – je ďalší škaredý vozidlo v poradí. Tento hranatý automobil bielej farby skôr pripomína detskú hračku než automobil pre dospelých, ktorým by sme sa chceli chváliť.