Vstavané skrine sa hodia aj na riešenie práčovne. Ako na to?
Bývanie

Vstavané skrine sa hodia aj na riešenie práčovne. Ako na to?

Vstavané skrine sa stali vítaným prvkom snáď každého bytu. Teraz sa ale objavujú aj dizajnové riešenia, ktoré dokážu pomôcť s bežnou údržbou bielizne. Prajete si profi podobu práčovne? Povolajte vstavané skrine na mieru.

Sú snami v mnohých miestnostiach

Vstavané skrine sme si obľúbili ako skvelé riešenie šatníkovej skrine. Ich chod je tichý, možnosti neobmedzené. Stačí si len zvoliť, akú výšku poličiek a aké múdre riešenia bude vaša vstavaná skriňa ponúkať a prianie je ihneď splnené. Čaká vás rekonštrukcia bytu? Aj tu treba ihneď počítať s tým, že úložné riešenia možno vytvoriť aj na mieru a múdro. Predsieň, detská izba, spálňa, všade sa tieto úložné priestory skvele osvedčili. Ako ale pomôžu v práčovni?

Konečne upratané

Skrine súložným priestorom na mieru majú mnoho podôb a ponúka sa ich ďalšie vyžitie. Napríklad si z nich môžete zostaviť profesionálnu práčovňu. Ich členenie je možné rozdeliť. Zatiaľ čo v hornom poschodí môžete uložiť odevy už vyprané, v strednej časti skrine sa bude nachádzať žehliaca doska a žehlička. A dole? Niekoľko priehradiek na použitú bielizeň, ktoré je možné ihneď roztriediť. Samozrejmosťou je osvetlenie, aby sa vám dobre pracovalo.

Riešenie pre celú rodinu

Vlastná práčovňa sa tak stane dokonale reprezentatívnym prvkom vašej domácnosti. Interiér väčších rozmerov dokonca ľahko skryje do vstavanej skrine aj práčku, takže na prvý pohľad nebude rušiť vzhľad domácnosti. Všetci si obľúbia rýchlosť, s akou sa dokážu postarať o bielizeň, deti budete viesť k triedeniu odevov a ksamostatnosti. Vstavané skrine budú príjemnou súčasťou novej podoby vášho domova.

Práčovňa nemusí byť miesto plné neporiadku, stačí, keď povoláte múdre riešenia a predstavíte členom svojej domácnosti nové možnosti upratovania. Vstavané skrine vám ochotne pomôžu zaistiť všetko potrebné. Skryť môžete dokonca aj práčku.