Tri otázky, ktoré si kladie každá žena, než si oblečie overal
Móda

Tri otázky, ktoré si kladie každá žena, než si oblečie overal

Mierite na spoločenskú udalosť alebo si chcete obliecť len niečo pohodlného? Nech už je to akokoľvek, ideálne je overal, ktorý si na seba oblečiete. Overaly sú nadčasovo štýlové kúsky, ktoré možno hodnotiť ako istý módny comeback. Do módneho sveta po istej dobe priplávali pomerne nedávno a odvtedy žne jeden úspech za druhým. Ak patríte k ľuďom, ktorí milujú pohodlnosť, ale zároveň nedajú dopustiť na eleganciu, nesmie overaly vo vašom šatníku chýbať.

Dalo by sa povedať, že overal sa hodí na akúkoľvek udalosť, na ktorú mierite. V súčasnej dobe sa totiž dajú zakúpiť doslova v každej podobe. Na spoločenské udalosti sa hodí najmä dlhé až po členky, kedy sa spojí s krásnymi lodičkami, ktoré opticky predĺžia nohy ženy. Na dovolenku si zabaľte šortkové overal, ktorý doplníte o tenisky, a na domáce nosenie siahnite po takom, ktorý vám bude jednoducho pohodlný.

Ženy si síce zakúpia hromadu overalov, ktorými oživia svoj šatník, je však nutné dodať, že ako si ho oblečú, kladú si konkrétne tri otázky. Aké?

1) Môžem si ho vôbec vziať?

Keď sa overaly opäť dostali do módy, ľudia sa začali pýtať, či si daný kúsok môžu obliecť alebo nie. Predsa len sa na trhu vyskytovali len overaly dlhé, ktoré nie každému pristali. Lenže dnes sú overaly všade a v mnohých prevedeniach, preto pristane každej žene bez ohľadu na to, aká vysoká je či ako štíhlu postavu má.

2) S čím ho kombinovať?

Overal je pomerne zradný v tom, ako ho kombinovať. Všeobecne však platí, že sa kombinuje podľa toho, na akú udalosť mierite. Ak mierite na spoločenskú udalosť, voľte k nemu písanie a lodičky. Ak na dovolenku, ideálne sú žabky (alebo iná pohodlná dámska obuv) a slamený klobúk.

3) Hodí sa k nemu doplnky?

Overal nájdete na trhu v mnohých strihoch, preto doplnky voľte podľa toho, aký strih overal má. Veľký dekolt povoľuje dlhší, masívne šperky, jednoduchý letný strih overalu preferuje náramky na nohu či ruky.