Tipy na vodovodné batérie do kúpeľne
Bývanie

Tipy na vodovodné batérie do kúpeľne

Budete zariaďovať kúpeľňu a chcete jej doplnky a zariaďovacie predmety zladiť do hranatého dizajnu? V tom prípade pre vás máme tip na batérie SPY. Celá séria batérií SPY totiž ponúka hranatý dizajn so skosenou oblou hranou, vďaka ktorej sa batérie dobre kombinujú s doplnkami hranatých či oblých tvarov. V rovnakom dizajne môžete doplniť batérie SPY aj o roháčiky pre pripojenie vody a o umývadlový sifón.

Vaňová batéria

Vaňové batérie sú dostupné hneď v troch farebných prevedeniach a to v bielej a čiernej matnej a ďalej potom v niklu a štandardným chrómu. Rozstup prívodov vody je 150 mm.

U týchto vaňových batérií vás iste zaujme elegantne ukrytý prepínač ručné sprchy, ktorý je umiestnený na vývode pre sprchovú hadicu. Použitie prepínača je veľmi jednoduché. Stačí len zatiahnuť za sprchovú hadicu v mieste pripojenia k vaňové batérii a následne sa prepne prúd vody buď do ručnej sprchy, alebo do hubice batérie.

Stojankové umývadlové batérie

Batérie sú opäť dostupné v 4 už vyššie zmieňovaných farebných úpravách. Ovládajú sa pomocou páky a ich zaujímavosťou je podložka batéria, ktorá má hranatý tvar. Výhodou navyše je predĺžená záruka na tesnosť batérie, ktorá činí 6 rokov.

Ak plánujete zaobstarať voľne stojace umývadlo na dosku, oceníte určite vysokú stojankovú umývadlovú batériu, ktorá disponuje predĺženou hubicou.

Podomietková umývadlová batéria

Ak vás klasický tvar stojankových batérií nebaví, môžete zvoliť podomietkovú umývadlovú batériu, ktorá vašu kúpeľňu mimoriadnu. Táto batéria sa hodí najmä k umývadlám bez otvoru pre batériu. Pred samotnou inštaláciou je dôležité zamerať umiestnenie tak, aby výtoková hubica smerovala do stredu umývadla.

Celá séria je samozrejme ďaleko obsiahlejší a vyberie si z nej aj ten najnáročnejší používateľ. V ponuke sú tiež stojankové bidetovej batérie, nástenné sprchové batérie, podomietkové batérie s 1 výstupom alebo s 2 výstupy. Všetko je navyše dostupné vo všetkých štyroch farebných variantoch. Stačí si len vybrať.