Starnutie pokožky vyrieši endomagnetická terapia Mantis
Zaujímavosti,  Zdravie

Starnutie pokožky vyrieši endomagnetická terapia Mantis

S postupom času všetci riešime starnutia pokožky. A práve pomocou pulznej endomagnetické terapie Mantis, ktorá sa zaoberá aj modeláciu postavy, riešením bolesťou svalov a kĺbov, aj antioxidačným pôsobením na naše telo, vám môže pomôcť nový unikátny prístroj Mantis MR, ktorý k nám exkluzívne prináša klinika Mediestetik. Najnovšie neinvazívnu metódu starostlivosti o pokožku nielen tváre, ale aj tela. Pomocou endomasáže a aktívneho pulzného magnetického poľa sa dosahujú skvelé výsledky. Je zlepšovaný vnútorné metabolizmus tkanív, stimulovaný imunitný systém a podporovaná je aj regenerácia spojivového tkaniva a svalov. 

Vákuová endomasáž kombinuje vákuové ošetrenie pokožky a masáž pomocou otočných valcov. Aktivuje mikrocirkuláciu a otvára lymfatické kanály. Dochádza k obnove osmotickej výmeny, okysličovanie tkanív a stimuláciu fibroblastov. 

Pulzné magnetické pole 

Pulzné magnetické pole s využitím nízkofrekvenčného rozsahu magnetického poľa stimuluje bunkové membrány, iónovú výmenu a bunky lepšie absorbujú potrebné živiny. Vnútri buniek je lepšie vytváraný ATP, teda základné výživa bunky dodávajúce energiu. Na ošetrené tkanive sa ihneď po ošetrení zvyšuje prietoku krvi, stimulácia fibroblastov, významný tonizujúci a posilňujúci účinok na tkanivá. Podporená látková výmena pomáha vyplavovať toxické látky do obličiek a ďalších orgánov na ich odstránenie a dodáva tkanivám potretý kyslík. 

Vďaka dvojitému mechanizmu pôsobenie pri ošetrení má procedúra ohromujúce výsledky. Pomocou metódy je možné ošetriť akúkoľvek partiu tela. Okamžite viditeľné spevnenie pokožky ihneď po ošetrení a maximálny efekt počas celej kúry v podobe 10 až 15 ošetrení v cykle 2 ošetrenia za týždeň. Ošetrenie prístrojom Mantis MR je unikátny vďaka kombinácii vákuové endomasáže a aktívneho pulzného magnetického poľa. 

Efekt Mantis MR na naše telo 

Vedecky podložená a patentovaná talianska technológia je unikátny. Má výrazný anti-aging efekt, spomaľuje a zastavuje proces starnutia, formuje aj modeluje postavu a podporuje chudnutie. Spôsobuje miestnu aktiváciu lipolytických procesov, má antioxidačné funkciu a zvyšuje množstvo kyseliny hyalurónovej, fibroblastov a pružnosť tkanív. Po ošetrení sa tiež dostavuje zlepšenie obranyschopnosti organizmu a mikrocirkulácie. 

Rieši celulitídu, ovisnutú pokožku, strie, opuchy a lokálnych uložených tukov. Znižuje bolesť, urýchľuje regeneráciu svalov a spojivových tkanív, mierni artritídu, reumatizmus, zápaly a je vhodným ošetrením pri rehabilitácii po úrazoch a operáciách. Dlhodobé lieči chronické zápalové ochorenia.