Originálne košele a blúzky. To je to, čo patrí do dámskeho šatníka
Móda

Originálne košele a blúzky. To je to, čo patrí do dámskeho šatníka

Pýtate sa, čím aktuálne oživiť dámsky šatník? Pre odpoveď si nemusíte chodiť ďaleko, vieme, čo sa práve nosí. V súčasnej dobe sú štýlové najmä zvršky, preto na ne nedajte dopustiť. Čím originálnejšie blúzky a košele budú, tým lepšie. Hovorí sa, že každá žena má mnoho podôb. S pomocou originálnych blúzok a košieľ každú svoju podobu môže obliecť do štýlového outfitu.

O blúzkach a košeliach sa vie, že sa jedná o kúsok, ktorý je vhodný ku každej príležitosti. Je slušivý, ľahko kombinovateľný, hodí sa naozaj kamkoľvek. Väčšina žien však nosí po dlhé roky jednu a tú istú blúzku, ktorá nie je ničím originálny ani ničím zvláštne. Skrátka nosí staré známe klasiky, ktoré už dávno nemajú šmrnc. Lepšie by urobili, ak by siahli po niečom, čo má grády.

U blúzok vedie detail

Ak si chcete do svojho šatníka zaobstarať blúzku, ktorá je iná, ktorá má takzvané grády, odporúčame siahnuť po blúzke s detailmi. Nezáleží na tom, či si kúpite blúzku s krajkou alebo viazačkou okolo krku, to je už na vás, tento či podobný detail však blúzka nesmie chýbať. Dnes sú veľmi moderné a tiež obľúbené zvršky, ktoré majú saténový vršok inšpirovaný saténovým pyžamom.

Odporúčame tiež staviť na potlač a materiál, aj to je u blúzok dôležité a tým taky zaujmete. V súčasnej dobe sú trendy zvieracie vzory, zaujmete ale taky s kvetinovými vzormi alebo s imitáciou kože. Stále vedú predĺžené dĺžky alebo asymetrické strihy.

O košeľou vedú voľnejšie strihy

Čo sa týka košieľ, upustite od obopnutých modelov. Dnes sú štýlové najmä tie, ktoré sú strihané voľne, ktoré sú voľného strihu. Takúto košeľu však vždy kombinujte napríklad s obopnutými džínsy, nikdy nekombinujte dva voľné kúsky dohromady. Mohlo by vás to opticky zväčšiť.

U košieľ (ale aj u blúzok) si dávajte pozor na detaily okolo bruška. Väčšinou narazíte na čipky okolo bruška alebo peplum kreácie. To môže urobiť neplechu, môže vám to zdeformovať vašu inak fantastickú postavu.