Nosíme bielu vždy s ostražitosťou a opatrnosťou
Móda

Nosíme bielu vždy s ostražitosťou a opatrnosťou

Čo tvorí základ dámskeho šatníka? Predovšetkým biele oblečenie. Biela farba je nadčasová, stále elegantná a dá sa kombinovať skutočne so všetkým. Naviac je moderný každý deň. Mnohé ženy majú bielych kúskov veľa, naozaj veľa, bohužiaľ robia jednu obrovskú chybu, a síce nie sú ostražité a opatrné. Aj keď sme spomenuli, že biela farba sa môže kombinovať so všetkým, je nutné si dať pozor na to, s čím ju kombinujete. Nie so všetkým vyzerá biela farba pekne. Pozor si dajte najmä na čierne spodné prádlo, ktoré presvitá.

Ako sme spomenuli, biela farba by mala byť súčasťou každého šatníka. Je nutné, aby v šatníku bolo dostatok bielych tričiek, ktoré sa môžu kombinovať ako s klasickými džínsy, tak tiež sa spoločenskými odevy, ako je sukňa alebo krásny dámsky komplet (myslené ako dámsky kostým). Okrem bielych tričiek by mali plniť dámske šatníky aj džínsové bundy, ktoré budú taktiež v bielej farbe, alebo klasické biele džínsy, ktoré sú v súčasnej dobe obrovským hitom.

Ako sme však uviedli, je nutné si dávať pozor na to, ako bielu farbu kombinujete. Nie vždy sa javí biely outfit ako správny.

Na čo si dať pozor pri nosení bielej farby?

Spodná bielizeň

Pozor si treba dať na to, aké máte spodnú bielizeň. V žiadnom prípade si pod biele tričko alebo biele džínsy nedávajte čierne nohavičky alebo podprsenku, ktorá by išla čo i len minimálne vidieť. Biele oblečenie si vyžaduje biele spodné prádlo, a cez to skrátka nejde vlak.

Presvitajúce čierne spodné prádlo nepôsobí pekne ani na pohovoroch, kedy si budúci zamestnávatelia môžu o záujemcoch pomyslieť, že sú nevšímaví či že nedbajú na detail.

Menštruácia

Ženy si musia dávať pozor aj na to, či sú v očakávaní na menštruáciu. Ak totiž menštruáciu v blízkych dňoch čakáte či pokiaľ ju dokonca už máte, nenoste biele oblečenie (konkrétne spodný diel, teda džínsy alebo šortky). Neraz sa stalo, že sa chcela menštruácia ukázať svetu.