Lodičkotenisky? Predstavil ich Louis Vuitton
Móda

Lodičkotenisky? Predstavil ich Louis Vuitton

Módny priemysel bude opäť o niečo rozmanitejší. Svetoznáma značka Louis Vuitton predstavila nový model inšpirovaný teniskami. Objavil sa v nich napríklad Chiarra Ferragni.

Tenisky LV Archlight boli inšpirované

Tenisky, ktoré má značka vo svojom portfóliu už dlho, sa stali novou inšpiráciou pre prácu návrhárov módneho domu Louis Vuitton. Dámska kolekcia značky bola teraz obohatená o kúsok, ktorý nemá konkurenciu. Ide o čerpadlá LV Archlight. Tieto topánky sa vyrábajú v štýle slingback, t. j. topánky s otvorenou pätou a remienkom vzadu. Chiara Ferragni si tento kúsok okamžite obľúbila a už sa objavila v lodičkách.

Nízky podpätok a kvalitné materiály

Čerpadlá LV Archlight nie sú žiadnym výstrelkom. Majú príjemne nízky podpätok, špicatý tvar a kvalitné materiály. topánky sú vyrobené z technického saténu, kože a sieťoviny. Vo všeobecnosti sa v tejto kolekcii používa veľmi poddajná gumová podrážka.

Farba ako pri teniskách

A farebná schéma? Keď boli modelom tenisky, ich farebná škála a kombinácie sú v týchto modeloch zachované. Môžete si vybrať z piatich saténových farieb. Sú to ružová, modrá, béžová, biela a zelená farba. Čierny satén a plátno Monogram, nadčasová klasika.

Rukopis Louis Vuitton

Na topánkach nesmú chýbať údaje, ktoré dokazujú, kde ste si nové tenisky kúpili. Toto je gumové logo – LV. Je na topánkach vpredu, ale aj na remienku, ktorý je okolo päty. Ak ste sa rozhodli pre suchý zips, je tu našité aj logo módnej značky. Kvalita je samozrejmosťou, ako sme si už pri LV zvykli. Moderný a elegantný štýl je tu dokonalým prínosom.

Topánky sú len na malom podpätku, ale ak vám aj to vadí, tento typ obuvi nájdete aj v modeloch s úplne plochou podrážkou. Nové topánky od Louis Vuitton tak určite urobia radosť mnohým ženám.