úklid
Bývanie

Keď sa o upratovanie postará niekto za vás

Asi to taky poznáte. Kvôli návale pracovných povinností v zamestnaní nestíhate už nič ďalšie. A pred vami sú Vianoce. Tie bývajú obzvlášť náročné na upratovanie, kedy sa od vás očakáva, že všetko zvládnete a na Štedrý deň sa všetko bude len čistotou blýskať. Priznajme si však úprimne, že to nie je vo vašich silách, aby ste všetko zvládli na výbornú. Ak chcete aj v práci podávať perfektné výkony a zároveň mať byt ako klietku, možno bude za úvahu stáť využiť upratovaciu službu. 

Čas sú peniaze, a to platí aj o upratovaní 

Moderná rodina sa snaží čas účelne vynakladať a naozaj nie je hanba, keď časť svojich povinností deleguje na iné. Chcete sa predsa svojej rodine venovať a nie len upratovať. Zvlášť, keď toho času máte veľa málo. Upratovacie služby vám môžu v mnohom pomôcť, pretože svoju prácu vykonávajú celých 7 dní v týždni v závislosti na potrebách zákazníkov. Toto je veľká výhoda, pretože si všetko môžete naplánovať presne tak, ako to potrebujete. 

A ak ste z Bratislavy, potom budete mať dopravu pre upratovanie úplne zadarmo. Navyše súčasné ceny za túto službu sú nastavené tak, aby boli zaujímavé a výhodné pre obe strany. Moderné a profesionálne čistiace technika a dlhoročné skúsenosti firmy sú zárukou kvalitne odvedenej práce. 

Starostlivosť o podlahy i čistenie kobercov 

V náplni práce upratovacie služby je okrem iného tiež starostlivosť o podlahy, a to buď strojovým umývaním alebo voskovaním podláh pomocou odskúšaných značiek voskov Kiehl a TASK. Tie z vašej podlahy zmyjú všetky nečistoty a perfektne ju vyleští, takže sa bude opäť lesknúť. 

Zdá sa vám, že vaše koberce už strácajú farbu? Potom využite profesionálne čistenie kobercov Praha, vďaka ktorému budú koberce zase ako nové. Upratovacie firma je zbaví špiny i roztočov. Má totiž k dispozícii prístroje, ktoré toto zvládnu na jednotku. Navyše dlhoročné skúsenosti a niekoľko desiatok stálych zákazníkov hovorí za všetko – kvalita práce je na prvom mieste, a to aj cez víkendy. Pochopiteľne bez príplatku.