Kde si užiť spa a wellness v Prahe
Zaujímavosti

Kde si užiť spa a wellness v Prahe

Zaujíma vás, čo môže v oblasti relaxácie ponúknuť mestská metropola, ako je Praha? Na kvalitné wellness nemusíte jazdiť vôbec ďaleko! Nechajte sa rozmaznávať na skvelých wellness pobytoch, ktoré sme pre vás vybrali. Poďme na to.

Pivné kúpele Bernard Praha

Pre Čechov je pivo jednoducho posvätné, a preto taký liečivý a relaxačný kúpeľ pre 2 osoby v kúpeli s pivnými extraktmi nájdete práve v Prahe.

Pivné kúpele sú relaxačným favoritom už od stredoveku. Ide o starú a unikátnu kúpeľnú terapiu, kde sú využívané iba prírodné suroviny vo forme chmeľu, sladu a ďalších látok, ktoré sa používajú pri výrobe piva. Tieto formy kúpeľa pôsobia blahodárne na vaše telo.

Carlo IV Wellness & Spa v Prahe

Vyhrievaný bazén, harmónia pre telo a dušu a skrášľujúce procedúry, to všetko nájdete v Carlo IV Wellness and Spa.

Wellness sa nachádza v krásnej historickej pivnici novorenesančného paláca. Carlo IV Wellness & Spa sa nachádza v centre Prahy, v hoteli Boscolo Prague. Dvadsaťmetrový vyhrievaný bazén s mramorovou mozaikou a masážnymi tryskami vás určite nesklame. Samotné kúpele ponúkajú množstvo relaxačných masáží.

Wellness Infinit Holešovice

Toto relaxačné centrum skrýva mnoho prekvapení, ako sú:

  • fínsku saunu s ľadovým bazénikom a odpočiváreň s tehlovými klenbami
  • masáže, ktoré zaisťujú poprední odborníci wellness centra. Môžete si vybrať hneď z niekoľkých druhov masáží, od relaxačných či antistresových cez aromatické, masáž hlavy a tváre, detoxikačné masáže a pod.
  • privátne kúpele, ktoré sú v prostredí privátnej zóny, kde si môžete užiť hydromasáže a bylinné, či voňavé aromatické kúpele
  • profesionálne solárne štúdio
  • kaviarničku

Spa – Wellness centrum Aquapalace Praha

Doprajte si neobyčajné relaxačné a liečivé schopnosti, o ktorých vás presvedčí balneoterapia, ktorá pôsobí pozitívne proti svalovej a kĺbovej únave, kŕčom, bolestiam hlavy, chrbta, stresu i celkovému preťaženiu organizmu.

V ponuke nájdete aj exotické procedúry ako hammam a rhassoul, obľúbený je „soft pack“ a privátny wellness s vlastnými vírivkami a sprchami.