Čo sa opäť vracia do módy?
Móda

Čo sa opäť vracia do módy?

Na pultoch obchodov sa aktuálne nájdu naozaj zaujímavé kúsky, ktoré nám pripomínajú naše dávna detské roky. Nachádzame totiž tu najrôznejšie kúsky, do ktorých nás naše mamičky chceli obliekať, pretože sme si v ôsmich rokoch ešte nevedeli obliecť niečo slušného do škôlky. Keďže sme v pyžám s princeznou alebo v kostýme Tarzana nemohli chodiť vždy a všade, obliekali nás mamičky do najrôznejších kúskov, ktoré pre nás boli niečo otrasného a hrozne nevkusného. Dnes sa však presne také kúsky vracia! A napodiv v takých podobách, ktoré všetci dôverne poznáme.

• zvonové nohavice

Keď sme sa blížili do puberty, mamičky nás obliekali do zvonových nohavíc, ktoré pre nás boli niečo otrasného už len preto, že sme si na rozšírené nohavice stále šliapali. Lenže našťastie to potom ustúpilo a dlho sme o týchto kúskoch nemali ani zdanie. Dnes sa však zase vracajú. Aj keď nemajú taký úspech ako vtedy, rovnako sú stále kupované. Dnes však trhajú rekordy obľúbenosti u tých z nás, ktorí sa za mlada nechceli do týchto nohavíc vôbec obliecť. Ako paradoxné!

• „žabkovanie“

Iste predovšetkým ženy poznajú takzvané „žabkovanie“. Jedná sa jav, ktorý sme ako deti mohli sledovať na šatách alebo na topoch, ktoré nám mamky dávali. Vpredu cez prsia bol top hladký, vzadu bolo takzvané „žabkovanie“, v ktorom bola stiahnutá guma, aby nám tričko nepadalo. Tu táto zaujímavo vykonaná blúzka sa opäť vracia a, aj keď stále hryzie, ako si to pamätáme, rovnako sa napodiv kupuje.

• Balónové bundy

Ďalším takým kúskom, ktorý pamätajú hlavne naši rodičia, sú takzvané balónové bundy. Jedná sa o bundy, ktoré majú väčší rukávy, ktoré vyzerajú ako balóny na našich pažiach. Pamätajú to hlavne naši rodičia, ktorí si na to stáli niekoľkohodinovú front. Dnes už sa na ne také fronty v obchodoch nestojí, pretože ich je zrazu viac než dosť!

• Lacláče

Dnes veľmi obľúbené, ale skôr úplne nenávidenej traky sú opäť na scéne! Nielen, že si ich môžeme kúpiť v klasickej dlhej podobe, ale dnes zaujmete hlavne ich šortkové verzií, ktorú vidíte na každej nielen pubertálne slečne!