Chcete sa stať modelkou ako Terézie Kovalová? Objavte sa na zoznamke
Zaujímavosti

Chcete sa stať modelkou ako Terézie Kovalová? Objavte sa na zoznamke

Áno je to tak, šance sú vždy. Teréziu Kovalova, našu známu modelku objavila modelingová agentúra na zoznamke. Terézie Kovalová hrá na violončelo s Vladivojnou la Chiou, Michalom Dvořákom aj Jaroslavom Svěceným. Je naozaj veľmi činná, stíha do toho dokonca ešte aj učiť deti. Sem tam si tiež niekedy odskočí k modelingu a dostane sa aj na titulnej strany rôznych módnych časopisov. V Prahe žije Terézie Kovalová sedem rokov, ale na svoj ostravský pôvod je naozaj patrične hrdá. Ide o veľmi zaujímavú dievča, ktorá v sebe má ukryté niečo z osobitnej súhry samozrejmosti a pochybovačnosť. Navyše sa k tomu pridáva aj nutná dávka odzbrojujúci otvorenosti. Hlavné, čo vás zaujme a láka ich to, čo pri rozhovoroch s ňou zostane nevypovedané a opradené tajomstvom. Zaujme vás svojím rýdzim autentickým prejavom, kde jemne ukrýva stopy melanchólia. To je Terézie Kovalová.

Terézie Kovalová a jej život

Po konzervatóriu na HAMU vyštudovala hudobnú management. Oboznámila sa s tým, ako niektoré veci fungujú a nenechá sa už tak ľahko obísť. Má za sebou veľmi široký záber, od sociológie, filozofie, dejín kultúry, ekonómie a ďalších. Je z múzické rodiny, samí herci, muzikanti, baletky, maliari a má to zo všetkých strán v krvi. Ako malá hrala na klavír a spievala s babičkou. Je zrejme ľavák preučené na praváka, čo sa u cell väčšinou celkom hodí. Ľavá ruka vykonáva ten úplne zásadný beh po strunách. Matka je klarinetistka, a cello sa jej vždy páčilo, je romantické. Tvrdí, že pre dychové nástroje má nulové predpoklady, začala hrať v ôsmich rokoch a prvý rok nástroj neznášala.

dievčenskú sen

Tvrdí, že nešlo vo svete modelingu o žiadny dievčenskú sen, ale našiel ju scout na libimseti.cz. ako vždy začula známu vetu v agentúre, že musí schudnúť. Mala za sebou problémy so štítnou žľazou, ale túžila to skúsiť, začala chudnúť a dvakrát denne sa vážila. Až schudla, prišla a počula, že je nezdravo chudá. Za dva roky už jej bolo zasa viac ako na modelku. Dali jej teda do komerčný kategórie. Nechala sa tetovať a svet modelingu uzavrela. Za 4 roky vo dvadsiatich dvoch robila rozhovor pre Harper Bazaar, kde ju nafotili. A tam sa to pohlo smerom k modelingu. O pár rokov neskôr sa jej ozvala jedna agentúra, že by radi spolupracovali a tentoraz už nemusela chudnúť. V pätnástich rokoch rozhodne nezačínala.