Bytoví stylisti radí: Zahoďte gýč, stavte na geometriu!
Bývanie

Bytoví stylisti radí: Zahoďte gýč, stavte na geometriu!

Útulné bývanie je snom každého človeka. S túžbou „vymazlit“ svoj interiér roztomilými doplnkami sa naháňame za ľudovými výtvarníkmi a ručne vyrábanými umelci v snahe získať do svojej domácnosti ďalšej nefalšovaný originál. Málokto z nás totiž odolá mediálne masáži, ktorá ľudovej tvorbe neskrývane fandia a stavia ho na piedestál. Svojvoľne dôjsť k záveru, že príjemný domov predsa netvorí tucty nesúrodých dekorácií, je tak stále ťažšie. 

Doplnky sú (len) doplnky 

Postaviť svoju teóriu „dokonalého hniezda“ na dekoračných predmetoch, sa bohužiaľ nestretne s dlhodobým ohlasom. Dôvod je rýdzo pragmatický. Ozdobné predmety nevydrží naveky, čoskoro sa okukajú a môžu dokonca pôsobiť aj gýčovito. Stylisti radia vyhnúť sa prílišným kombináciám a staviť na jednoduchú eleganciu. Gro úspechu je totiž možné badať úplne inde. 

Nevedomosť hriechu nečiní … 

Nevedomosť hriechu nečiní, ale rovnako tak neznalosť neospravedlňuje. Základnou stavebnou jednotkou útulnosti je vkusný a elegantný NÁBYTOK, ktorý sa stane masívne častí izby a zároveň pôsobí ako oku lahodiaci a pohodu navodzujúce subjekt. Staviť na originálny nábytok, vyrobený na mieru, sa oplatí. Kvalitu garantujú experti z pražského stolárstvo, ktorí dokážu nielen poradiť, vytvoriť 3D vizualizáciu a predložiť kalkuláciu, ale v prípade záujmu aj nábytok vyrobiť a v byte nainštalovať. 

Lokálne záber stolárstva na Prahe 5, čo sa vlastnej dopravy týka, je do 30 kilometrov grátis. Vstavané skrine na mieru, nábytok do obývacej izby, spálne, detskej izby, ale aj kancelárie, navyše dvere a schodisko sú synonymom komplexného servisu od A až do ZET. 

Steny nahradili atypické tvary 

Aj nábytok podlieha móde. Dôkazom toho je koniec éry obývacích stien, ktoré v posledných desiatich rokoch nahradili regály a atypické poličky, ktoré stavili na jednoduchú geometriu, vzdušnosť a presvetlenosť. Chýbajúce úložný priestor sa automaticky rieši pomocou vstavaných skríň a dvojitými rošty pod posteľami. 

Vytúžený dostatok miesta, umožňujúci svojim obyvateľom opäť „voľne dýchať“, je ďalším aspektom, ktorý aj z toho najobyčajnejšieho bytu urobí luxusný apartmán.