Braletky ako podprsenky, ktoré majú ísť vidieť
Móda

Braletky ako podprsenky, ktoré majú ísť vidieť

Ak sledujete dianie v módnom svete, potom pravdepodobne viete, čo sa aktuálne nosí. Okrem zvieracích vzorov a mrkvových nohavíc sa do módy dostali podprsenky, ktoré majú ísť vidieť. Podprsenky vždy boli spodným prádlom, ktoré ísť vidieť nemalo. Aj ten najmenší odhalenie evokovalo rôzne názoru u ľudí. Lenže dnes je v móde braletka, ktorá je práve tým kúskom, ktorý ísť vidieť má.

Braletky možno opísať ako druh podprsenky, ktorý je krásny a ktorý má rozhodne ísť vidieť. Väčšinou býva krajkovaná a vyzerá trochu ako kratučký top. Dá sa napokon nosiť na viacero spôsobov, čo braletkám dodáva istú atraktivitu.

Braletky alebo tiež podprsenky bralette sú zásadne bez výstuže a bez kostíc, väčšinou majú čipky vpredu a tiež na chrbte alebo v dekolte. Aj keď majú ísť vidieť, neznamená to, že nemáte nosiť nič iné ako podprsenku. Naučme sa tento kúsok dámskej spodnej bielizne nosiť tak, aby to nikoho nepohoršoval, naopak aby vám to dodalo ten potrebný sex appeal.

Nech vykukuje len kúsok

U braletek je nutné, aby vykukoval skutočne len kúsoček podprsenky. Ideálne bude, keď necháte braletku vykukovať spoza tričká alebo košele. Keďže je sama braletka veľa výrazná, odporúčame ju kombinovať so skôr jednoduchými, jednofarebnými topy ani vynikla, nie zanikla.

Čipkované podprsenky bralette bez výstuže by mali nosiť hlavne ženy, ktoré majú menšie poprsie. Tie, ktoré majú bujnejší poprsie, nech volia radšej podprsenky bralette, ktoré majú pásky. Sú totiž ďaleko pevnejšie a drží viac svoj tvar.

Nebojte sa odhalených chrbta

Keďže bývajú podprsenky bralette krásne hlavne zozadu, kde sa s čipkami naozaj nešetrí, nemali by ste sa báť odhaľovať chrbát. Noste preto topy s odhaleným chrbtom, kde bralette podprsenka skutočne vynikne. Najmä počas leta vám kúsky s odhaleným chrbtom prídu skvelé, pretože sa v takých kúskoch nebudete vôbec potiť.