Bambuľky - to je to, čo sa teraz nosí
Móda

Bambuľky – to je to, čo sa teraz nosí

Móda je v súčasnej dobe veľmi rozmanitá. Na svoje si prídu skutočne všetci. Ak milujete ležérnosť, nájdete si na pultoch obchodov rôzne zaujímavé tričká, ktorá vás zaujmú natoľko, že je skrátka a dobre na pultoch nenecháte. Ak milujete extravaganciu, nájdete takých extravagantných kúskov v obchodoch viac než dosť. Ak sa však chcete odlíšiť od ostatných, mali by ste začať nosiť bambuľky. Sú teraz veľmi štýlové, napriek tomu je nenosí kdekto. Ľudia sa bambulek bojí, pripadajú im detinské, ale nie je to tak – sú len štýlové.

Bambuľky sa všetci odvažujú nosiť len na čiapkach. Zimná čiapka bez bambulek nie je zimné čiapkou, to musíte uznať. Lenže bambuľky sa dnes skutočne nenosí len na tomto módnom doplnkov, ale nosí sa úplne na akomkoľvek kúsku oblečenia.

Je nutné poznamenať, že sa bambuľky nenosí len na oblečenie, ale ak chodíte často nakupovať alebo ak sledujete módny svet, určite ste zaregistrovali hlavne v lete sandálky, ktoré boli plné bambulek! Rovnako tak sa bambuľky začali nosiť aj na teniskách či na lodičkách.

Na akom oblečení môžu bambuľky byť?

• Doplnky

Ako sme spomenuli, najčastejšie sa bambuľky nosí na módnych doplnkoch. Okrem klasických módnych čiapok si bambuľky zamilujete aj na šáloch. Bambulaté šály však bežne v obchodoch nekúpite, musíte si ich vyrobiť. Jednoducho si vezmite šál, ktorú nenosíte, pretože je moc nudná, následne si vyrobte bambuľky podľa svojho vlastného gusta a jednoducho si ich na šál prišite. Nie je to udretie kúsok, je to štýlový kúsok, ktorý v zime nesmie chýbať v šatníku.

• Svetre

Bambuľky sa taky hojne začali objavovať na svetroch. Najskôr sme sa s nimi stretávali len na 3D svetroch, keď napríklad bambuľky tvorili zmrzlinu na svetri, ale postupom času sa bambuľky stali neoddeliteľnou súčasťou každého zimného svetra. Sú väčšinou ledabolo rozhádzané po svetra. Je to taktiež skvelý kúsok, ale treba vedieť, že bambuľový svetrík nie je moc pohodlný pod kabátom.