Akú vodu vyrába generátor vodíkovej vody?
Zdravie

Akú vodu vyrába generátor vodíkovej vody?

Premýšľate o tom, že by ste začali viac myslieť na zdravý životný štýl? Aj pitie tej správnej vody sa radí medzi dôležité zásady, ktoré nám môžu pomôcť správne nastaviť náš biorytmus. Čo dokáže generátor vodíkovej vody?

Alkalická voda počas chvíľky

Všetci, ktorí sa zaujímajú o prevenciu chorôb, alebo o zdravý životný štýl, sa snažia prijímať čo najviac zásaditých potravín. Ide o možnosť, ako predchádzať vzniku až stovky ochorení. Za vznikom mnohých najmä civilizačných chorôb totiž stoja voľné radikály. Generátor vodíkovej vody sa postará o to, aby bola z obyčajnej vody počas chvíľky voda zásaditá. Alkalická minerálna voda vychytáva voľné radikály a nastoľuje zdravé prostredie v našom tele.

Keď sa voda premení na dôležitý zdroj zdravia

Vodíková voda má pre naše telo mnoho pozitívnych prínosov. Generátor vodíkovej vody sa napríklad postará o to, aby z bežnej vody zmizli škodlivé dusičnany. Tieto látky sa považujú za rakovinotvorné a škodlivé pre naše telo. Pritom ich koncentrácia v bežnej pitnej vode je podľa povolenej normy v Českej republike až niekoľkonásobne vyššia ako napríklad v USA. Našu krajinu táto situácia stavia do pozície, akú majú rozvojové krajiny. Dusičnany a dusitany treba z vody stále odstraňovať.

Alkalická je aj naša krv

Bežné pH našej krvi sa pohybuje v hodnotách okolo 7,4. Presne také pH má aj vodíková voda, ktorú môžete piť každý deň. Zásaditá voda sa teda snaží o to, aby bolo prostredie v našom tele čo najpriaznivejšie nastavené a aby mohlo naše telo správne fungovať.

Dokonalá hydratácia

Prajete si vyživovať svoje bunky rýchlo a účinne? Alkalická voda prestupuje membránami medzi našimi bunkami až šesťkrát rýchlejšie ako bežná voda. Pri vypití rovnakého množstva ionizovanej vody teda oproti bežnej vode oveľa viac hydratujete svoje telo.

Generátor vodíkovej vody vám behom chvíľky pripraví hodnotný nápoj, ktorý bude podporovať vaše zdravie.