Ako si udržať mladistvý vzhľad?
Móda,  Zaujímavosti

Ako si udržať mladistvý vzhľad?

Nie je tajomstvom, že každá žena chce vyzerať skvele. S týmto vzhľadom je spojená túžba vyzerať mlado. Ak máme dvadsať, nič nás netrápi a aj s jemným alebo dokonca žiadnym make-upom vyzeráme skvele a sviežo, ale mladosť je, žiaľ, pominuteľná. Dáme si však niekoľko tipov, ako prírodu a naše okolie trochu oklamať.

A na tento drobný trik nám nepomôže nič iné ako kvalitná kozmetika a jej správne používanie.

Nový pohľad

Čo musíte urobiť, aby ste získali nový vzhľad? Základom je zvýrazniť vnútorné kútiky očí perleťovými odtieňmi, ktoré oči rozžiaria. Siahnite po svetlých odtieňoch. Musíte tiež zakryť kruhy pod očami. Na to sú užitočné korektor a make-up. Áno, existujú aj elixíry mladosti alebo hydrolyzovaný kolagén, ale teraz sa zamerajme na vonkajšie vplyvy, ktoré môžeme rýchlo a ľahko ovplyvniť.

Make-up

Musíme si dať pozor na dve kritériá. Aké sú? Prvým je farba make-upu. Musíme si vybrať odtieň, ktorý je vhodný pre našu pleť. Druhým kritériom je množstvo make-upu. Tu platí najmä pravidlo menej je viac. Ak to preháňame s množstvom, je pravdepodobnejšie, že zvýrazníme svoje nedostatky a nebudeme vyzerať sviežo, ale skôr naopak. Aj prebytok prášku by nám mohol viac uškodiť ako pomôcť pokryť to, čo je potrebné.

Naučte sa nanášať make-up štetcom. So štetcom použijete oveľa menej make-upu a budete prekvapení rozdielom, ktorý uvidíte.

Blush

Rúž dodá každej bledej dievčine zdravý vzhľad. Ak sa neviete rozhodnúť pre odtieň, siahnite po broskyňovej. Táto farba je univerzálna, pretože sa hodí takmer ku každému tónu pleti. Môžete sa tak vyhnúť akýmkoľvek chybám pri výbere odtieňa. Nesprávny odtieň rúžu by vám mohol pridať niekoľko rokov života a my chceme opačný efekt.