meditační pyramidy
Zdravie

Ako meditačné pyramídy pôsobí na človeka?

Už ste počuli o meditačných pyramídach? Nejedná sa o novinku na trhu, napriek tomu sa s ňou mnohí ľudia stretávajú teraz prvýkrát. Meditačným pyramídam sa tiež prezýva pyramídy energie alebo prípadne tiež energetické pyramídy, najčastejšie sa ale stretnete s označením „liečivé pyramídy“. Čo je najmä na poslednom označenie pravdivé? 

Meditačné pyramídy sú pre mnohých ľudí naozaj liečivé, keďže majú na človeka pozitívny vplyv. Pyramídy však nie sú liečivé v pravom slova zmysle, ide skôr o miesto, kde môže človek tráviť svoje voľné chvíle, kde môže relaxovať, oddýchnuť si, kde môže čítať či meditovať. Odborníci sú toho názoru, že pyramídy lieči skôr po psychickej stránke. 

Ako sme však spomenuli, každý, kto pyramídu vyskúša, je iného názoru. Pyramídy totiž pôsobí na človeka veľmi pozitívne, a to predovšetkým vďaka pyramidálne energiu, ktorá sa v meditačných pyramídach tvorí. Pyramidálne energie je spojenie vesmírnej energie a energie zemskej, práve pyramidálne energia je tak, ktorá dokáže človeka dobiť na maximum. 

Poďme si však povedať, ako pyramída pôsobí na človeka 

Zaháňa stres a napätie 

Ľudia, ktorí mali možnosť stráviť v pyramíde aspoň chvíľu, tvrdí, že pyramídy zbavujú človeka stresu a nahromadeného napätia. Stres je pre ľudí zabijakom, preto je nutné sa ho zbaviť, a meditačné pyramída je pravé miesto k tomu určené. 

dobíja baterky 

Niekedy človek potrebuje skrátka dobiť baterky, lenže pred rýchlo ubiehajúcim svetom sa nedá len tak schovať. Dobiť baterky je však možné v meditačných pyramídach, ktoré sú v súčasnej dobe označované za miesto plné tak silné energie, že tomu človek ani nechce veriť. 

ponúka odpočinok 

Meditačné pyramídy na človeka pôsobí tiež tak, že mu doprajú odpočinok. Ak v pyramíde trávite pár minút, odídete z nej tak oddýchnutí, ako keby ste práve spali niekoľko dlhých hodín.